
Fantastische speelplek!
Bij Het Boscafé geniet je van het terras met heerlijke speeltuin.
Het Boscafé is een geweldige plek. De speeltuin is heel leuk, zelfs voor hele kleintjes. Vanaf het terras heb je goed zicht op de kids.
Bij het Boscafé in Oisterwijk kun je dus lekker genieten van een hapje en drankje, terwijl de kleintjes lekker aan het spelen zijn in de speeltuin. En omdat het er zo gezellig is, blijf je meteen lunchen of dineren!
Tip: Ook een leuke plek om een kinderfeestje te vieren!
Het Boscafé
Scheibaan 9
5062 TM Oisterwijk
Openingstijden
Elke dag geopend vanaf 10.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.