Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een Huisje op wielen

Ga op vakantie en neem mee.. een super schattig, hippe en kleurrijke Huisje op Wielen!

Wil je er even tussen uit in een hippe en sfeervolle caravan? Huur dan een caravan van Huisje op wielen. Zo leuk! 

Huisje op wielen heeft caravans volledig ingericht met praktische, noodzakelijke, belangrijke, gezellige, niet-altijd-nodig-maar-wel-leuke-spullen. Alles is al aanwezig in de caravan voor een leuke vakantie. Van handdoeken tot wc papier en van theelichtjes tot aan een Nespresso koffiemachine inclusief cupjes. Maar ook doktersromannetjes en spelletjes zijn aanwezig. Je kunt kiezen uit 3 verschillende caravans; Ibiza Blue (max 5 2 personen), Green Village (max 4 personen) en Pretty Pink (max 4 personen). Dus pak je koffer in, kies een huisje op wielen en tuf samen met je gezin naar jouw favoriete bestemming. Zo leuk! 

Wil je weten of een van de caravans beschikbaar zijn? Klik op de roze button en informeer naar de mogelijkheden.

Huisje op wielen

Prijs Klik voor actuele prijzen naar de site via de roze button
Mail direct

Mail direct naar Huisje op wielen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg

Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.

Toffe zomervakantie uitjes

Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief