Wandelbos Tilburg
In dit park kun je picknicken, wandelen, genieten van de kinderboerderij en speeltuin!
Het Wandelbos in Tilburg is ongeveer 30 ha groot en dé plek om met je kids naar toe te gaan. Je kunt er een kleine wandeling maken, een heerlijk plekje zoeken om te picknicken en voor de kids is er volop vermaak bij de speeltuin en kinderboerderij.
Kom kijken naar de pony, ezel, schapen, geiten, herten, lama’s, hangbuikzwijn, wallabies, konijnen, cavia’s, sierkippen, pauwen, fazanten, duiven, kraanvogels en allerlei kleine vogels. Je kunt in de meeste gevallen niet tussen de dieren lopen, maar er naar kijken vinden kids al geweldig!
Kortom, een fijne plek om naar buiten te gaan!
PS Op zoek naar leuke plekken om met je kids uit eten te gaan? Bekijk hier onze tips!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De leukste winteruitjes in Noord-Brabant met kinderen!
Voor de leukste winterse uitstapjes hoef je Noord-Brabant helemaal niet uit! Geniet van sfeervolle winterfeestjes en kerstmarkten, verwonder je bij lichtjestours, bezoek een gaaf museum… in onze mooie provincie is zóveel te beleven! Geniet van deze fijne winterse weken!
KERSTKAARTEN MAKEN – SIMPEL EN SNEL!
De allerleukste kerstkaarten zijn zelfgemaakt! Hoe leuk om deze samen met je kinderen te maken en te versturen naar dierbaren die je niet ziet tijdens de feestdagen. Bekijk hier onze 14 creatieve en supermakkelijke ideeën om een kerstkaart te maken.