Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen bij Het Genieten

Overnachten op dit recreatiepark doe je in je eigen tent, in een chalet of een heuse Pipowagen!

Kamperen in een pipowagen is een ervaring die je niet snel zult vergeten. Alleen bij het zien van de pipowagen op dé gezinscamping in Kaatsheuvel het Genieten krijg je al vakantiekriebels.

Het recreatiepark beschikt verder over ruim opgezette kampeerplaatsen voorzien van elektriciteitsaansluiting. Het terrein wordt goed onderhouden en is voorzien van verharde paden en modern sanitair. Liever eigen sanitair en iets meer luxe? Huur dan een chalet!

Door de verschillende activiteiten voor jong en oud wordt het zeker een vakantie om nooit te vergeten! Spelen in de binnen-, buiten- of waterspeeltuin is gegarandeerd plezier. Ook leuk is natuurlijk de midgetgolf baan of bijvoorbeeld een GPS tocht!

Kijk voor alle faciliteiten, foto’s en voor meer informatie op de website via de roze button!

Recreatiepark het Genieten

Roestelbergseweg 3

5171 RL Kaatsheuvel

Openingstijden April tot en met oktober
Prijs Vanaf prijzen: standplaats vanaf €16,50 per nacht + €2,75 pppn in laagseizoen
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark het Genieten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Herfstvakantie in het theater

Vier toffe voorstellingen tijdens de herfstvakantie in Schouwburg Concertzaal Tilburg!

Herfstvakantie bij Ontdekstation

Kom deze herfstvakantie bouwen, spelen en experimenteren bij Ontdekstation in Tilburg!

Lasergamen op eigen locatie

Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

8 leuke uitjes in de herfstvakantie rond Tilburg

Van theater en techniek tot buitenavonturen: ontdek acht tips voor een gezellige herfstvakantie met kinderen.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!