
Kamperen bij Het Genieten
Overnachten op dit recreatiepark doe je in je eigen tent, in een chalet of een heuse Pipowagen!
Kamperen in een pipowagen is een ervaring die je niet snel zult vergeten. Alleen bij het zien van de pipowagen op dé gezinscamping in Kaatsheuvel het Genieten krijg je al vakantiekriebels.
Het recreatiepark beschikt verder over ruim opgezette kampeerplaatsen voorzien van elektriciteitsaansluiting. Het terrein wordt goed onderhouden en is voorzien van verharde paden en modern sanitair. Liever eigen sanitair en iets meer luxe? Huur dan een chalet!
Door de verschillende activiteiten voor jong en oud wordt het zeker een vakantie om nooit te vergeten! Spelen in de binnen-, buiten- of waterspeeltuin is gegarandeerd plezier. Ook leuk is natuurlijk de midgetgolf baan of bijvoorbeeld een GPS tocht!
Kijk voor alle faciliteiten, foto’s en voor meer informatie op de website via de roze button!
Recreatiepark het Genieten
Roestelbergseweg 3
5171 RL Kaatsheuvel
Openingstijden
April tot en met oktoberPrijs
Vanaf prijzen: standplaats vanaf €16,50 per nacht + €2,75 pppn in laagseizoenToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.