De Reuselhoeve
Kom varen, spelen en eten binnen en buiten bij De Reuselhoeve in Moergestel
Op zoek naar een leuke (groeps)activiteit? Op de Reuselhoeve komen spanning, humor en ontspanning samen in een unieke beleving in de buitenlucht en binnen in het restaurant.
Ontdek je oerinstincten met paintball of lasergamen. Beleef hilarische momenten tijdens het wc racen of badkuip racen. Test je precisie met handboogschieten, kruisboogschieten of kleiduifschieten. Ga klimmen in het Klim-Slim Parcours of suis naar beneden via één van de langste tokkelbanen van Nederland. Ga kano varen langs de weilanden. Of ga eens lekker eten in het restaurant met groot terras. Kinderen kunnen eindeloos spelen en jij kan heerlijk genieten van het eten.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over de kinderfeestjes en stoere activiteiten van de Reuselhoeve!
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?