Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Roofvogelshow

Voor een superspannende middag ga je naar de roofvogelshow in Roofvogelpark Diessen!

Heb jij wel eens een roofvogel in het echt gezien? Dat kan bij Topvogel in Diessen! 

Bij Roofvogelpark Diessen word je één met de natuur en sta oog in oog met indrukwekkende roofvogels en uilen. De 22 Roofvogels en uilen worden diervriendelijk gehuisvest in ruime en veilige volières. Ook is er een ruim vliegterrein zodat elke roofvogel zich helemaal thuis voelt.

Wil jij een roofvogel in het echt zien? Of ben je nieuwsgierig naar deze bijzondere beesten? Klik op de roze button voor meer info. Zo gaaf! 

TIP: Ook super leuk om hier je kinderfeestje te vieren. 

Roofvogelpark Diessen

Watermolenweg 6

5087 KS Diessen

Openingstijden Openbare roofvogelshows:
juli en augustus iedere woensdag en donderdag van 15:30 tot 18u.
Mail direct

Mail direct naar Roofvogelpark Diessen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderboekenfeest!

Vier samen een middag vol verhalen, theater en workshops tijdens het Kinderboekenfeest!

Nieuw cursusaanbod

Meld je aan voor een proefles dans, muziek, theater, musical en beeldend bij Factorium

Open Dag 2026

Ontdek, luister, dans en beleef een feestelijke dag vol muziek en cultuur!

Festival Circolo

Spectaculaire voorstellingen in Tilburg bij Festival Circolo.

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!