
Wandeling IJzeren Man!
Elke dag genieten van de natuur bij De IJzeren Man in Vught!
Ook in het naseizoen is het heerlijk vertoeven bij De IJzeren Man in Vught!
Lekker wandelen (met de hond) in de bossen, spelen in de speeltuin, warm worden bij de vuurkorven. Dit winterseizoen (1 oktober t/m 31 april) kun je bij De IJzeren Man elke dag genieten van de mooie natuur in de buitenlucht!
Klik op de roze button voor meer info!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.
6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025
Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)