Familie Draadjager bij TextielMuseum
Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!
Het TextielMuseum is een plek die niet alleen voor volwassenen aantrekkelijk is, maar zeker ook voor kinderen. Of het nou gaat om een tosti eten in het TextielCafé, de leuke familieactiviteit, er is voor iedere jonge bezoeker wat wils!
De familie Draadjager – leuk voor kinderen tussen de 8-12 jaar
Spelenderwijs ontdekken de kinderen en jij het museum, verschillende textieltechnieken en de familie Draadjager: een bont & vrolijk gezelschap!
De uitdagingen die bij deze ontdekking van de familie Draadjager horen, zijn GRATIS te doen, nadat je een toegangsticket hebt gekocht. Je kan de speurkaart ophalen bij de ingang.
Een dagje naar het museum plannen? Klik op de roze button voor de actuele tentoonstelling en activiteiten!
Textielmuseum
Goirkestraat 96
5046 GN Tilburg
Prijs
Kinderen t/m 12 jaar gratis, van 13 t/m 17 is het €6,- en voor volwassenen €16,-.Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.
7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant
Naar de dierentuin met elkaar, zo gezellig! Bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!