Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Valleike

Op Kinderboerderij 't Valleike wonen heel veel leuke dieren!

’t Valleike is een prachtige, nieuwe kinderboerderij in De Reeshof. Je kunt er geitjes aaien, maar ook schildpadden en hagedissen bewonderen.

Maar ook kun je meedoen met de Kidsclub. De Kidsclub organiseert thematische, natuurgerelateerde activiteiten speciaal voor kinderen tot 12 jaar. 

De Kidsclub past haar activiteiten aan het seizoen en feestdagen aan.De Kidsclubactiviteiten vinden normaal gesproken plaats op zondag van 10.30 tot 11.30 uur tenzij anders aangegeven. Vier keer per jaar wordt er een grote activiteit georganiseerd: Halloween, Sinterklaas, Paasfeest en een zomerfeest.

Heel veel te zien en te doen dus, ga snel een keer kijken! 

Wil je meer weten? Klik dan via de roze button direct door naar hun website.

Valleike

Scharwoudestraat

5035 Tilburg

Mail direct

Mail direct naar Valleike

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Kerst Ontdekstation013

Deze kerstvakantie kan je bij Ontdekstation013 in Tilburg vrij ontdekken in een winters jasje.

Binnenspeeltuin Jobland

De binnenspeeltuin waar spel en theater samen komen!

Beklim de Kempentoren

Beklim de toren met maar liefst 192 traptreden!

Familie Draadjager bij TextielMuseum

Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!

Uitgelicht

8x Frankrijk op z’n mooist met RCN. Nu met vroegboekkorting!

Show voor met jouw kleintje: Bumbina komt spelen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kerstvakantie 2025 Tilburg: leuke uitjes voor kinderen

Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief