Spelen & varen
Een dagje varen en spelen bij Ark van Noë!
Iedereen kan genieten van een afvaart van de Nete per kajak of kano, zowel jong als oud. Je bepaalt namelijk volledig zelf de afstand en het tempo. Liever ontspannend dobberen tussen de Kempense natuur? Of geniet jij meer van een echte inspanning? Varen met de kajak of kano is zowel inspannend als ontspannend, maar de intensiteit bepaal jij dus volledig zelf.
Bij de Ark van Noë kan je zowel een kano als een kajak huren.
Ook kunnen kinderen hier ravotten in de grote buitenspeeltuin terwijl de ouders genieten op het terras.
Ark van Noë ligt in Lichtaart in België en is 50 minuten rijden vanaf Tilburg.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Zomer bij Kessels Museum
Zomervakantie? Laat het klinken in het Kessels Museum!
Circusshow van Il Grigio
Stap deze zomer binnen in de magische wereld van Biblio Magico!
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!
Kermis in en om Tilburg
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!