Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Annanina’s Rust

Als je stil bent en goed kijkt zie je ze misschien: de kievit, de grutto of zelfs een watersnip!

Bezoek het landgoedbos, voor een wandeling met het hele gezin, dat op de armere gronden uit naaldbomen bestaat en op de rijkere (voormalige landbouwgronden) uit zomereik, beuk en rode beuk, wordt in de struiklaag gedomineerd door rododendron en hulst.

Het aangrenzende dal van de Reusel, ‘Diessens Broek’ genaamd, kent de hoogste weidevogel-dichtheid van de Brabantse zandgronden: kievit, grutto, scholekster en watersnip. Het gebied is tevens rijk aan struweelvogels: kneu, bosrietzanger en grasmus kan je hier vinden.

Volg vanuit Hilvarenbeek de Beekse Weg naar Diessen. Na 750 m ligt aan de linkerkant, bij de Bremstraat (onverharde weg), een parkeerplaats. Vanuit Diessen vind je deze parkeerplaats na 1 km. Vrij toegankelijk op wegen en paden. Vanaf de parkeerplaats aan de Bremweg is een rode route van 3,5 km uitgezet.

Meer lezen? Klik op de roze button voor de website.

Bijna jarig? Bekijk onze ideeën voor een kinderfeestje!

Annanina’s Rust

Bremstraat

5087 Diessen

Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Annanina’s Rust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Leuk herfstuitje voor kids: Doe mee aan de NGF Range Games en de NGF Range Cup

Ontdek hoe vet golfen is tijdens deze sportieve én supergezellige events

Van hand tot schoot bij De Steenuil

Samen met je (klein)kind ambachten ontdekken, maken en leren bij De Steenuil.

Springen bij You Jump en Bounce Valley Waalwijk

Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark en luchtkussen in Waalwijk.

Lasergamen op eigen locatie

Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

Maak samen met je kind een interieurplan!

Je kind wil een andere kamer. Jij denkt; hoe dan?!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!