Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Rondleiding op de boerderij

Hoe gaat het er aan toe op een boerderij? Dat zie je bij De Annahoeve!

De Annahoeve verzorgt rondleidingen voor groepen over de boerderij;
daarbij krijg je informatie over hoe het er op een modern melkveebedrijf aan toe gaat en… Je mag natuurlijk proeven van de verse melk en de boerderijwinkel is dan ook open!

Minimaal 1 week van te voren reserveren.

Daarnaast kun je bij de boerderij ook terecht voor een heerlijk ontbijtje of een lekkere lunch!

Klik op de roze button voor meer informatie.

De Annahoeve - De Moer

Zijstraat 25

5176 NG De Moer

Openingstijden maandag t/m woensdag de hele dag en donderdag, vrijdag en zaterdag vanaf 14.00 uur (altijd in overleg)
Prijs Prijzen (minimaal 10 personen):
Volwassenen: incl. koffie/thee en cake € 9,50 p.p.
Kinderen: incl. ranja en cake € 5,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar De Annahoeve - De Moer

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant

Naar de dierentuin met elkaar, zo gezellig! Bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

18 x Leukste natuurspeeltuinen in Noord-Brabant

Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief