Boerderij in Biezemortel
Op deze boerderij lopen veel schapen rond en je kan hier heel fijn overnachten!
Op Hoeve de Mertel mogen kinderen helpen met het verzorgen van de schapen.
Soms mogen ze zelfs de lammetjes de fles geven! Dat is wel heel bijzonder om te doen.
Ook het scheren van de wol ’s zomers en het verwerken daarvan tot allerlei mooie producten is een attractie op zich.
Wat ook heel leuk is, om hier een keer een nachtje te blijven slapen in de bed en breakfast of op de camping!
Dus ga snel een keer kijken bij deze boerderij!
Klik op de roze knop voor meer informatie
Hoeve de Mertel
Biezenmortelsestraat 8
5074 PD Biezenmortel
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Eieren zoeken in Oisterwijk
De paashaas heeft rondom het bezoekerscentrum paaseieren verstopt! Kun jij ze vinden?
Job Dutchtuber – extra show
Job, beter bekend als Dutchtuber, gaat opnieuw het podium op met een gloednieuwe show!
12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen
Een vrolijk mini-magazine vol ideeën voor een fijn paasweekend samen, met inspiratie van LIDLBlogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Je eigen paastak maken
Het is alweer bijna Pasen! Om je huis te versieren, hebben wij 3 vrolijke paastakken voor je bedacht om zelf te maken. Gezellig samen met je kinderen. Succes en deel het resultaat op Facebook, vinden wij leuk!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?