D’n Flaestoren
Op 22 meter heb je een prachtig uitzicht vanaf deze uitkijktoren in Esbeek
De Flaestoren in het Brabantse Esbeek ziet er indrukwekkend uit. Dankzij acht lange boomstammen en een stalen constructie kun je tot wel 22 meter klimmen. Bovenin heb je hemels uitzicht over natuurgebied De Flaes.
De weg omhoog loopt in rondjes. Zo ga je geleidelijk de hoogte in. En de lage traptreden zijn ook reuze handig voor de kleine beentjes van je kroost.
Tip: niet alleen het uitzicht over het naastgelegen water is fotogeniek. Ook de toren zelf vraagt om mooie kiekjes. Parkeren kan bij Herberg In den Bockenreyder.
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
In den Bockenreyder
Dunsedijk 3
5085 ND Esbeek
Prijs
1 euromunt per persoon om binnen te komen.Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Grotto; pareltje in het bos
Voor, tijdens of na de wandeling in Stadsbos013 even lekker wat drinken en eten? Ga naar Grotto!
Kerst Ontdekstation013
Deze kerstvakantie kan je bij Ontdekstation013 in Tilburg vrij ontdekken in een winters jasje.
Familie Draadjager bij TextielMuseum
Ontdek de familie Draadjager in het museum met 5 verschillende uitdagingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Kerstvakantie 2025 Tilburg: leuke uitjes voor kinderen
Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.