Kabouterland
Een gratis binnen en buitenspeeltuin in België!
Het land waar grote en kleine kabouters zich reuze amuseren!
Lees en kijk je ogen uit, want er valt zoveel te beleven hier bij Kabouterland.
Kom spelen in de binnen- en buitenspeeltuin, of bezoek de dieren in de kinderboerderij!
Kom feesten samen met de kabouters voor je verjaardag of je communie.
Als je één keer bent geweest, dan wil je elke dag verjaren!
Met veel speelplezier en lekkere kaboutermenu’s.
Bekijk de kaboutersite en kom zeker eens langs voor een gezellige “speelse” dag hier bij hen.
Deze binnen- en buitenspeeltuin ligt in België en is 45 minuten rijden.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo
Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.