
Wandelroute Kapucijnenberg
Deze wandelroute loopt door de Loonse en Drunense Duinen, onderweg kom je van alles tegen!
De Loonse en Drunense Duinen zijn elk seizoen mooi om in rond te lopen! Natuurmonumenten heeft een leuke wandeling voor kinderen uitgezet in dit Nationale Park. Het is een korte wandeling van 3,8km.
Luister en speur tijdens het wandelen ook naar vogels als de boompieper, tjiftjaf, vink en fitis. Ook het roffelen van de groene, zwarte en grote bonte specht kun je in de lente regelmatig horen. De duinvlakten bieden onderdak aan reeën en konijnen. In de zomer hoor je het tsjirpende geluid van de veldkrekel. Genoeg te horen, zien en beleven!
Klik op de roze knop om de wandelroute te downloaden.
Fijne wandeling!
Wandelroute Kapucijnenberg
Oude Bosschebaan 11
5074 RC Biezenmortel
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025
Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
