
Escaperoom Dolle Boskant
Zoek je spanning en avontuur voor de kids tijdens het kinderfeestje? Deze escaperoom is super leuk!
Escaperoom als kinderfeestje is steeds meer gewild. Daarom heeft Oisterwijk Adventures ook een escaperoom gemaakt die zeker geschikt is voor een kinderfeestje. Wat is er nu stoerder dan opgesloten zitten met elkaar en zorgen dat je het probleem kunt oplossen!
Er kunnen 3-8 personen deelnemen aan deze escaperoom en je mag er 60 minuten over doen om eruit te komen. Dat moet lukken, toch?
Het thema van deze escaperoom is ook erg leuk. Wil je weten wat het thema is? Klik dan op de roze button dan ontdek je het meteen!
Wil je na deze ervaring even lekker bijkomen met de kinderen op een fijn terras of gezellig restaurant? Ga dan naar het pannenkoeken huis De Ontdekking. Deze zit hier vlakbij.
Oisterwijk Adventures
Oirschotsebaan 6
5062 TE Oisterwijk
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?