Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beklim de Kempentoren

Beklim de toren met maar liefst 192 traptreden!

Midden in het Spoorpark Tilburg staat de 35 meter hoge Kempentoren en die is te beklimmen!
Klim met elkaar deze hoge toren op en geniet van een super mooi uitzicht.

De Toren is te beklimmen als het Spoorpark open gaat tot en met zonsondergang.

Durf jij deze klim aan?!

Klik op de roze knop voor meer informatie.

Foto: Rob Vennix

Spoorpark Tilburg

Spoorpark

5038 LS Tilburg

Mail direct

Mail direct naar Spoorpark Tilburg

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief