Tilburg AHOI bootje varen
Heerlijk uitje voor mooi weer. Samen op de boot genieten van lekker eten.
Op het water zitten op een boot, dat is zo’n fijn en vrij gevoel! Met de kinderen kan je een tochtje maken over de wateren van Tilburg in de Piushaven. Tilburg AHOI r regelt tochten met lekker eten; een pizzabakker, lekkere hapjes of een goed diner. Het is allemaal mogelijk.
Ook kan je een djembe les volgen op de boot, dat klinkt natuurlijk super gaaf! Al die trommelgeluiden weerkaatsen over het water heen.
Wat een goed uitje is dit voor jou en je gezin!
Ben je benieuwd naar alle andere opties? Klik dan op de roze button voor nog meer informatie. Ahoy kapitein!
En als je kind er niet genoeg van kan krijgen, dan kan hij/zij zeilles krijgen bij de kleinste en stoerste zeilschool van Nederland in de haven van Tilburg terwijl jij lekker zit te relaxen op het terras! Dat is echt een perfecte combinatie!
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Museumpark VONK
Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?
Herfstvakantie in het theater
Vier toffe voorstellingen tijdens de herfstvakantie in Schouwburg Concertzaal Tilburg!
Lasergamen op eigen locatie
Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
8 leuke uitjes in de herfstvakantie rond Tilburg
Van theater en techniek tot buitenavonturen: ontdek acht tips voor een gezellige herfstvakantie met kinderen.