Bowlen op een gave baan!
Kom bowlen op een super gaaf, verlichte bowlingbaan bij Hotel Van der Valk Gilze-Tilburg!
Wil je eens iets leuks organiseren als leuk uitje voor kinderen? Hotel Van der Valk Gilze-Tilburg heeft een superleuke bowlingbaan:
Je kan van 1-14 personen komen bowlen op de Classis Lane baan.
Of wat dacht je van een V.I.P baan? Dan mag je je eigen muziek afspelen en de lichten bedienen en kijken naar jouw favoriete sporten op de schermen die erbij hangen. Deze baan kan je huren tot 9 personen.
Er is ook nog een Hyper V.I.P baan, dat is dè trend van het moment! Dan moet je, naast het omgooien van de kegels, ook de LED verlichting op de baan proberen te raken.
Zeker weten een super leuk uitje op deze bowlingbaan!
Voor meer informatie, klik op de roze button.
Van der Valk Gilze-Tilburg
Klein Zwitserland 8
5126 TA Gilze
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
Sinterklaasintocht in en rondom Tilburg 2025
Hij komt...hij komt...de goede lieve Sint! En natuurlijk willen jullie hem ook in levende lijve zien! Wij hebben alle intochten in en om Tilburg voor je op een rijtje gezet!
11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren
Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.