Bowlen op een gave baan!
Kom bowlen op een super gaaf, verlichte bowlingbaan bij Hotel Van der Valk Gilze-Tilburg!
Wil je eens iets leuks organiseren als leuk uitje voor kinderen? Hotel Van der Valk Gilze-Tilburg heeft een superleuke bowlingbaan:
Je kan van 1-14 personen komen bowlen op de Classis Lane baan.
Of wat dacht je van een V.I.P baan? Dan mag je je eigen muziek afspelen en de lichten bedienen en kijken naar jouw favoriete sporten op de schermen die erbij hangen. Deze baan kan je huren tot 9 personen.
Er is ook nog een Hyper V.I.P baan, dat is dè trend van het moment! Dan moet je, naast het omgooien van de kegels, ook de LED verlichting op de baan proberen te raken.
Zeker weten een super leuk uitje op deze bowlingbaan!
Voor meer informatie, klik op de roze button.
Van der Valk Gilze-Tilburg
Klein Zwitserland 8
5126 TA Gilze
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
Het is weer herfst; dè tijd om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!