Kinderfeestje Kaarsen maken
De leukste kaarsen maak je zelf op je feestje bij de Kaarsentempel. Dat kan bij ons of bij jou thuis.
Bij de Kaarsentempel kan je zelf bijzondere kaarsen maken. Je gaat kaarsen versieren, kaarsen dompelen op een speciale manier of een recyclekaarsje maken.
In het atelier van de Kaarsentempel maak je 2 verschillende kaarsen en als je je feestje bij jullie thuis wilt vieren maak je 3 kaarsen.
De kaarsjes zijn meteen klaar zodat iedereen ze mee naar huis kan nemen!
Zin om op jouw feest mooie kaarsen te maken?
Klik op de roze knop!
De Kaarsentempel
Bredaseweg 134
5038 NJ Tilburg
Openingstijden
Op afspraak. (het feestje duurt ongeveer 2 uur)Prijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kermis in en om Tilburg
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.