Manege ’t Halster
Bij manege 't Halster in Oisterwijk kan je kind vanaf 6 jaar leren paardrijden.
Bij Manege ’t Halster kan iedereen komen paardrijden, ook als je het nog nooit hebt gedaan.
Ze bestaan al 50 jaar en al 50 jaar lang leren ze jongens en meisjes paardrijden. Ze hebben manegepaarden en pony’s die zeer geschik zijn voor beginners omdat ze braaf zijn. Dus dat is fijn beginnen.
Maar ook als je al wel ervaring hebt, ben je van harte welkom om op les te komen!
Klik op de roze knop voor meer informatie.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant
Naar de dierentuin met elkaar, zo gezellig! Bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!
6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg
Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.