Natuurfeestje!
Speel jij graag buiten? Vier dan je verjaardag met 'Natuur is een feest!' in en om Tilburg!
Wil jij lekker buiten jouw verjaardag vieren? Dat kan met ‘Natuur is een feest!’ in en om Tilburg. Zo leuk!
‘Natuur is een feest!’ organiseert leuke, leerzame en avontuurlijke kinderfeestjes in de natuur. Onderneem samen met je vriendjes en vriendinnetjes stoere activiteiten, ga bomen klimmen, hutten bouwen, dieren speuren. Of ben voor 1 dag boswachter, gedraag je als indiaan en ontdek hoe Freek Vonk in het wild op avontuur gaat. Er is zoveel leuks te beleven in de natuur! De enthousiaste begeleiders zijn niet bang voor een beetje regen! Jij wel?!
Praktisch
Een gaaf en avontuurlijk natuurfeestje houden? Klik op de roze button en boek gelijk jouw feestje.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
24 tips om paaseieren te maken en niet alleen met verf!
Is de verf op? Gelukkig is dat geen probleem! Wij hebben 24 decoratie tips voor je waarmee je gewone eieren om kan toveren tot kleine kunstwerkjes. Sommige paaseitjes kan je zelfs maken vlak voor dat het paasontbijt of de paasbrunch begint. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
Je eigen paastak maken
Het is alweer bijna Pasen! Om je huis te versieren, hebben wij 3 vrolijke paastakken voor je bedacht om zelf te maken. Gezellig samen met je kinderen. Succes en deel het resultaat op Facebook, vinden wij leuk!
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?