Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje bij de geiten!

Een feestje bij De bezienswaardiGeit is een belevenis; geiten knuffelen, voeren, melken, zó leuk!

Voor kinderen is er bij De bezienswaardiGeit van alles te beleven: geitjes aaien, knuffelen en voeren, geiten melken, en er is een speelweide. Er zijn verschillende mogelijkheden, als je je kinderfeestje bij hier wilt vieren:

€ 6,50 per kind (+/- 1,5 uur, minimaal 8 kinderen): rondleiding, geitjes aaien, knuffelen en voeren, geiten melken (afhankelijk van tijdstip), drinken en wat lekkers.

Willen de kinderen graag pannenkoeken eten, dan kost dit  € 1,50 per kind extra.

Ook is het mogelijk om een kleine creatieve workshop te volgen bij Bonte Bella (www.bontebella.nl), dit kost € 4,50 per kind extra.

De Bezienswaardigeit

Ontginningsweg 15

5089 NR Haghorst

Openingstijden Op afspraak
Prijs Vanaf € 6,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar De Bezienswaardigeit

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief