Kinderfeestje in het bos!
Natuurmonumenten Oisterwijk heeft super leuke en verschillende feestjes, voor elke leeftijd geschikt.
Hoe leuk is het om met de boswachter op pad te gaan in de Oisterwijkse bossen tijdens je feestje!
Ga op zoek naar alle kabouters, speel leuke bosspelletjes, zoek je eigen route door het bos met een kompas, leer de trucjes van de dieren of camoufleer jezelf.
De feestjes duren ongeveer 2 uur en de feestjes zijn geschikt voor kinderen van 4-6 jaar, 6-8 jaar en 8-12 jaar.
Je kan ook een feestje zonder boswachter vieren. Er staan leuke feestpakketten klaar met opdrachten die je kan doen in het bos.
Klik op de roze knop om precies te lezen wat voor leuke feestjes er allemaal te doen zijn.
Natuurmonumenten Bezoekerscentrum
Van Tienhovenlaan 4
5062 SK Oisterwijk
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kerstvakantie 2025 Tilburg: leuke uitjes voor kinderen
Yes, KERSTVAKANTIE! Dit betekent lekker veel tijd om met de kids wat leuks te doen. Daarom hebben we weer een fijn rijtje met tips. Wij wensen jou een magische tijd, geniet er samen van!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
23 tips voor een knallend Oud & Nieuw
Met deze 23 tips voor thuis, maak je er zeker een gezellig feestje van met z'n allen!