Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feest bij Ontdekstation

Vier je kinderfeestje bij Ontdekstation in Tilburg en ga samen op ontdekking!

Je verjaardag vieren bij Ontdekstation? Dat kan maar eerst is het tijd voor een feestlijk ontvangst! Bij binnenkomst staat er een speciale tafel voor jullie klaar en krijgen jullie allemaal wat ranja en een cadeautje voor de jarige!

Je kan kiezen voor een prive workshop of lekker vrij ontdekken in de maakhoek of de scraphoek. Leer bijvoorbeeld programmeren met lego, bouw een huis met stenen en cement, maak een robot van oud materiaal, speel in jouw droomfilm óf neem een podcast op.

Voor meer informatie en aanmelden klik op de roze knop

Het Ontdekstation013

Burgemeester Brokxlaan 20

5041 AA Tilburg

Openingstijden Feestjes zijn mogelijk op woensdag, zaterdag en zondag tussen 13:00 en 16:00
Mail direct

Mail direct naar Het Ontdekstation013

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Maak samen met je kind een interieurplan!

Jij denkt aan opbergruimte, je kind aan een knalroze muur. Hoe breng je jullie ideeën samen?

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!