Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

3D pen tekenen

Bij Ontwerp Cirkel in Tilburg kunnen alle creatievelingen hun feestje komen vieren! Super cool!

Tijdens kinderfeestjes bij de Ontwerp Cirkel in Tilburg zit je met z’n allen gezellig in het Atelier bij Velerlei, waar je zelf aan de slag gaat met het maken van een ontwerp. Het kunststof filament wat je gebruikt in de 3D-pen is op basis van Maiszetmeel en dus milieuvriendelijk. Er zijn erg veel verschillende kleurtjes die je mag gebruiken.

Teken bijvoorbeeld je eigen 3D vorm!
Met deze mega coole 3D pennen kun je alle vormen tekenen die je maar wilt. Laat je creativiteit dus de vrije loop!

Praktisch
Leeftijd: vanaf 7 jaar
Duur: ongeveer 2 uur
Aantal kids: minimaal 6

Nieuwsgierig? Of wil je weten wat je nog meer allemaal kunt doen bij Ontwerp Cirkel? Klik dan via de roze button direct door naar de website!

Ontwerp Cirkel

Nieuwlandstraat 47

5038 AD Tilburg

Openingstijden Op afspraak
Prijs Vanaf €15 per kind (inclusief alle materialen, gebruik 3D-pennen, chips en ranja).
Mail direct

Mail direct naar Ontwerp Cirkel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

8 leuke uitjes in de herfstvakantie rond Tilburg

Van theater en techniek tot buitenavonturen: ontdek acht tips voor een gezellige herfstvakantie met kinderen.

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!