Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Gaming Factory feestje

Vier je feestje in een hal van 1500m2 waar je onbeperkt allemaal verschillende spellen kan spelen!

Je kan in The Gaming Factory zoveel doen! Als je de 1500 m2 gamehal binnen loopt geloof je je ogen niet. Een walhalla voor de game liefhebber en volop vermaak voor jong en oud.
Zoveel verschillende spelletjes in alle soorten en maten. Er zijn meer dan 100 activiteiten. Heb je zin om gewoon even te spelen op de PlayStation? Dat kan!
Of even Airhockeyen, kan ook! Ze hebben ook allerlei bordspelen die je met elkaar kan spelen. Je zal je hier niet vervelen.

Het feestje kan gevierd worden op woensdag tot en met zondag! Bij een kinderfeestje zit een portie friet, een snack en een caprisun inbegrepen. En natuurlijk 2 uur lang gamen! Om een kinderfeestje te vieren hanteren zij een minimum van 4 kinderen. Vanaf 6 jaar is het geschikt om daar te komen gamen!

I.v.m. de huidige maatregelen is het verplicht om te reserveren, om teleurstellingen te voorkomen. Hiervoor kunt je online een boeking maken, hier vindt je trouwens ook alle tijdsloten en hoeveel plaatsen er nog vrij zijn.

Voor meer informate klik op de roze knop.

The Gaming Factory

Ringbaan-Oost 98

5013 CD Tilburg

Prijs €15,- p.p.
Mail direct

Mail direct naar The Gaming Factory

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.

Kermis in en om Tilburg

Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief