Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin onder de bomen

De Karen Weening speeltuin ligt beschut en je kunt er eindeloos spelen!

De Karen Weening speeltuin is een buitenspeeltuin op de hoek van de Kruizemuntweg en Lavendelweg in Tilburg. De speeltuin ligt in een bosgebied van 10.000 m², is prachtig aangelegd en wordt door een groep vrijwilligers uit de wijk i.s.m. de Twern beheerd.

In de speeltuin bevindt zich een ontmoetingsruimte ‘Ons Keetje’ genaamd. Hier kun je computeren, tafelvoetballen, poolen en spelletjes spelen. Ook kun je er koffie/thee, frisdrank, snoep en ijs kopen. Tijdens de schoolvakanties is ‘Ons Keetje’ twee dagen extra open, namelijk op dinsdag en donderdag. 

Ook worden er jaarlijks leuke activiteiten in de speeltuin gehouden en in ‘Ons Keetje’. Wil je weten wat? Houd onze Uitagenda in de gaten! 

Stichting Karenweeningspeeltuin

Lavendelweg 189

5044 AG Tilburg

Openingstijden Woensdag en zondag: 14.00 tot 17.00 uur

Voor scholen zijn de openingstijden op aanvraag
Mail direct

Mail direct naar Stichting Karenweeningspeeltuin

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief