
Filmkamp 2023
Het allerleukste vakantiekamp voor kinderen van 9-14 jaar in de Loonse en Drunense Duinen!
Filmkamp wil kinderen van 9 t/m 14 jaar een creatieve, sociale en uitdagende omgeving bieden, waar zij samen werken aan de verfilming van hun eigen verhaal.
Op Filmkamp maken de kids in een week van hun verhaal een eigen film. Met workshops als storyboard, camera en geluid technieken, stopmotion animatie, green screen en montage. Ze gaan aan de slag met professionele apparatuur. Naast het filmprogramma doen ze spellen in de bossen en duinen, en gaan ze naar de Efteling. De begeleiders met een speciale expertise geven in de verschillende weken ook korte masterclasses. Hier leren ze de kids bijvoorbeeld acteren, een nieuwsitem maken, of over verhaal opbouw.
Het kamp is inclusief:
– 6 overnachtingen
– Alle filmworkshops en professioneel filmmateriaal
– Ontbijt, lunch en avondeten op alle kampdagen
– Alle activiteiten (o.a. de Efteling)
– Professionele begeleiding
Kamp data 2023:
Zo 30 juli t/m 5 aug (Loon op Zand)
Klik op de roze button voor meer informatie.
Filmkamp
Loonse Molenstraat 49
5175 PS Loon op Zand
Prijs
€545 euro per week per kindToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.