Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kampkuiper

Eten bij Kampkuiper is genieten met de hele familie op een unieke locatie in Twente!

Nostalgie is het toverwoord. Kampkuiper is, met oog voor de mooie omgeving, gebouwd in Saksische stijl met de landelijke uitstraling van een Twentse hoeve. Om deze uitstraling eer aan te doen, is de boerderij verfraaid met grote boogramen.

In en om het multifunctionele gebouw bevinden zich het restaurant met open keuken, een uitgebreid terras, de fraaie ontvangstruimten, een ruime feestzaal en volop parkeergelegenheid.

En het is dubbel genieten, want de kinderen kunnen zich, terwijl jullie genieten van een hapje en drankje op het terras, ondertussen lekker vermaken in de speeltuin, lekker snoepend van een heerlijk softijsje.

In de zomermaanden is de knusse speeltuin van de Kampkuiper geopend. Ideaal voor kinderen van 2 tot 7 jaar.

Meer weten over de Kampkuiper, of alvast de menukaart online bekijken? Klik dan op de roze website button om naar hun website te gaan.

Op zoek naar meer Kidsproof-restaurantjes? Je vindt ze in de categorie ´uit eten´

Kampkuiper

Almeloseweg 113

7615 NA Harbrinkhoek

Openingstijden zie website
Mail direct

Mail direct naar Kampkuiper

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland

Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

19x herfst activiteiten om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje en rode bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige thuistips voor je!


Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!