De tocht van OERRR
Een 2 km lange wandeltocht voor kinderen, startend vanaf Pannenkoekenhuis De Stroper.
De tocht van OERRR haal je bij Pannenkoekhoes De Stroper. Je huurt een tas waarin de opdrachtkaarten zitten. Op de route staan kabouters, bij elke kabouter is een spel, activiteit of een opdracht.
Zo zie je nog eens wat! Want misschien spot je een ree in het hoge gras, springt ‘Bennie de bosmuis’ net voor je voeten langs of ontdek je een echte klimboom. Onderweg kun je in de oude Hooischuur kijken op erve Middelkamp en daar even uitrusten of picknicken aan een picknicktafel. De kipjes willen je vast gezelschap houden.
De wandeltocht is ongeveer 2 km lang en daardoor perfect om ook met jonge kinderen (4+) te wandelen. Ze kunnen onderweg zelf de OERRR-pijlen zoeken, struinen, ontdekken en in bomen klimmen langs de paden. De route gaat grotendeels over onverharde bospaden. Bij vochtig weer kunnen de paden modderig zijn. In de route vind je tips voor bomen klimmen, hutten bouwen, speuren en spelen. Onderweg vind je geen toestellen of activiteiten.
Na de wandeling krijgen de kinderen een echte kabouterdiploma en een glas ranja.
De route is ook te downloaden via de roze websitebutton.
Tip: Pannenkoekhoes De Stroper biedt ook meerdere mogelijkheden voor kinderfeestjes aan!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Pannenkoekhoes De Stroper
Bentheimerstraat 25
7587 ND De Lutte
Openingstijden
woensdag t/m zondag 10:00-20:00Prijs
€7,50Toon op kaart
Lijstjes voor Twente
Meer inspiratie
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.
Sinterklaas intochten in Twente
Sinterklaas komt op zaterdag 14 november weer in Nederland! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes blij maken met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!