Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De tocht van OERRR

Een 2 km lange wandeltocht voor kinderen, startend vanaf Pannenkoekenhuis De Stroper.

De tocht van OERRR haal je bij Pannenkoekhoes De Stroper.  Je huurt een tas waarin de opdrachtkaarten zitten. Op de route staan kabouters, bij elke kabouter is een spel, activiteit of een opdracht.

Zo zie je nog eens wat! Want misschien spot je een ree in het hoge gras, springt ‘Bennie de bosmuis’ net voor je voeten langs of ontdek je een echte klimboom. Onderweg kun je in de oude Hooischuur kijken op erve Middelkamp en daar even uitrusten of picknicken aan een picknicktafel. De kipjes willen je vast gezelschap houden.

De wandeltocht is ongeveer 2 km lang en daardoor perfect om ook met jonge kinderen (4+) te wandelen. Ze kunnen onderweg zelf de OERRR-pijlen zoeken, struinen, ontdekken en in bomen klimmen langs de paden. De route gaat grotendeels over onverharde bospaden. Bij vochtig weer kunnen de paden modderig zijn. In de route vind je tips voor bomen klimmen, hutten bouwen, speuren en spelen. Onderweg vind je geen toestellen of activiteiten.

Na de wandeling krijgen de kinderen een echte kabouterdiploma en een glas ranja.
De route is ook te downloaden via de roze websitebutton.

Tip: Pannenkoekhoes De Stroper biedt ook meerdere mogelijkheden voor kinderfeestjes aan!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Pannenkoekhoes De Stroper

Bentheimerstraat 25

7587 ND De Lutte

Openingstijden woensdag t/m zondag 10:00-20:00
Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekhoes De Stroper

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Hellehondsdagen

Op 25, 26, 27 en 28 juni stroomt De Lutte weer vol met bezoekers voor de Hellehondsdagen!

Ballonfestival Hardenberg

Bewonder bijzondere ballonnen en vier een feestje in de tent.

Oldtimerdag Saasveld

Auto- en trekker liefhebbers opgelet! Uitgebreide collectie, veel demonstraties en vermaak voor kinderen.

Internationale Modderdag

Heerlijk vies worden tijdens de Internationale Modderdag bij Hof Espelo!

Uitgelicht

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

Maak zelf je Oranje WK powerfood en snacks!

Alles voor oranje! En met deze gezonde snacks knallen we zo het WK door.

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief