Intocht Sinterklaas Boekelo
Hij komt... hij komt! Sinterklaas komt met zijn pieten naar Boekelo.
Ook dit jaar willen ze er een gezellig feest van maken in Boekelo. De Hoofdpiet heeft laten weten dat Sinterklaas op zaterdag 22 november in Boekelo zal aankomen rond 14:00.
De gezelligheid zal zich op het Bleekerijplein afspelen en eindigt met de voetjes van de vloer bij Café de Buren. Sta jij ook op de uitkijk om Sint en alle pieten te verwelkomen?
Klik voor meer informatie op de roze button.
Het meest complete Sinterklaas-overzicht vind je bij Kidsproof! Neem maar eens een kijkje in onze uitagenda!
Data:
- zaterdag 22 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Meer inspiratie
Zwembad Preston Palace
Een sprookjesachtig subtropisch zwemparadijs in Almelo? Jazeker, dat is Riviera bij Preston Palace!
FC Twente Kidsclub!
Echte voetbalfans in huis? Ook nog eens van FC Twente? Word dan lid van de Kidsclub!
de Reisopera zoekt Kleine Vosjes
Dit is je kans om op het podium te staan! Zingen en stralen bij een echte opera.Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbanen en schaatsbanen in Twente
In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!
Stapstenen wandeling Haaksbergen
Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.
De coolste binnenspeeltuinen in Twente
Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!