’t Duvelshofke
Heerlijk zelf fruit en bloemen plukken bij Fruitboerderij 't Duvelshofke! Ga jij ook?
Fruitboerderij ’t Duvelshofke heeft een Landwinkel met veel lekkere producten van het land, en verschillende activiteiten, een kwekerij met veel soorten zomerfruit, waar je van 1 juni tot en met eind september elke middag zelf fruit kunt plukken. Er zijn ook tulpen om te plukken in het voorjaar.
De fruitboerderij heeft allerlei soorten bessen, frambozen, bramen en nog veel meer. Ook kun je leuke workshops volgen, zoals jam maken, zijn er proeverijen of andere leuke groepsactiviteiten zoals weilandgames en er is een boerderijwinkel met eigengemaakte jams, sauzen en ander lekkere Landwinkelproducten.
Tip: je kunt er ook een leuke sprokkeltocht doen!
Voor meer informatie over de fruitboerderij en de pluk momenten klik je via de roze button door naar de website.
We hebben nog meer leuke uitjes voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!
Fruitboerderij 't Duvelhofke
Duivelsdijk 21
7574 PB Oldenzaal
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
14x gratis uitjes in Twente
Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in Twente zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten verzameld.
Back-to-school special
Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!
De leukste boerderijwinkels in Twente
Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.