’t Duvelshofke
Heerlijk zelf fruit en bloemen plukken bij Fruitboerderij 't Duvelshofke! Ga jij ook?
Fruitboerderij ’t Duvelshofke heeft een Landwinkel met veel lekkere producten van het land, en verschillende activiteiten, een kwekerij met veel soorten zomerfruit, waar je van 1 juni tot en met eind september elke middag zelf fruit kunt plukken. Er zijn ook tulpen om te plukken in het voorjaar.
De fruitboerderij heeft allerlei soorten bessen, frambozen, bramen en nog veel meer. Ook kun je leuke workshops volgen, zoals jam maken, zijn er proeverijen of andere leuke groepsactiviteiten zoals weilandgames en er is een boerderijwinkel met eigengemaakte jams, sauzen en ander lekkere Landwinkelproducten.
Tip: je kunt er ook een leuke sprokkeltocht doen!
Voor meer informatie over de fruitboerderij en de pluk momenten klik je via de roze button door naar de website.
We hebben nog meer leuke uitjes voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!
Fruitboerderij 't Duvelhofke
Duivelsdijk 21
7574 PB Oldenzaal
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!
De lekkerste pannenkoeken van Twente: 14 fijne adresjes met kinderen
Pannenkoeken eten is altijd een goed idee! In Twente vind je heel wat fijne adresjes waar je met het hele gezin kunt aanschuiven.
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.