’t Duvelshofke
Heerlijk zelf fruit en bloemen plukken bij Fruitboerderij 't Duvelshofke! Ga jij ook?
Fruitboerderij ’t Duvelshofke heeft een Landwinkel met veel lekkere producten van het land, en verschillende activiteiten, een kwekerij met veel soorten zomerfruit, waar je van 1 juni tot en met eind september elke middag zelf fruit kunt plukken. Er zijn ook tulpen om te plukken in het voorjaar.
De fruitboerderij heeft allerlei soorten bessen, frambozen, bramen en nog veel meer. Ook kun je leuke workshops volgen, zoals jam maken, zijn er proeverijen of andere leuke groepsactiviteiten zoals weilandgames en er is een boerderijwinkel met eigengemaakte jams, sauzen en ander lekkere Landwinkelproducten.
Tip: je kunt er ook een leuke sprokkeltocht doen!
Voor meer informatie over de fruitboerderij en de pluk momenten klik je via de roze button door naar de website.
We hebben nog meer leuke uitjes voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!
Fruitboerderij 't Duvelhofke
Duivelsdijk 21
7574 PB Oldenzaal
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Restaurants met indoor-speeltuin
Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!
7x Zwemmen in de Achterhoek
De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.
De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente
Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.