Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiepark Het Rutbeek

Heerlijk wandelen rondom het Rutbeek, spelen op de toestellen en lekker zwemmen.

Aan het Rutbeek kun je lekker luieren en genieten van de mooie omgeving. Voor een actief en ‘natuurlijk’ kinderuitje heeft het Rutbeek speelweiden en speeltoestellen waar kinderen zich heerlijk kunnen uitleven met allerlei spelletjes. En er is een super gaaf Klimbos!

Het strand aan het Rutbeek prima geschikt voor allerlei strandspelen zoals beachvolleybal. Je kunt ook gaan hardlopen of wandelen rond de recreatieplas als je een meer actief kinderuitje wilt. 

Aan het strand wat drinken en eten kan bij de kiosken van Waterski Twente of Vallei 53, gelegen op de zonneweide op het groene en blauwe strand. 

Maar je kunt er nog veel meer leuke dingen doen, zoals zwemmen, kanoën, waterskiën, zeilen, schaatsen, skiën, surfen en natuurlijk lekker vliegeren!

Klik snel via de roze button door naar de website van Recreatiepark Het Rutbeek.

Het Rutbeek

Jacobsrietweg 182

7546 RG Enschede

Openingstijden Gehele jaar geopend
Prijs Toegang tot het recreatiepark is gratis. Parkeren: dagkaart €5
Mail direct

Mail direct naar Het Rutbeek

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 7 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!