Recreatiepark Het Lageveld
Heerlijk zwemmen, spelen met water en zand of in het speelbos bij Het Lageveld in Wierden!
Het Lageveld is een mooie recreatieplek, vol spetterende waterpret, sportieve uitspattingen en een indrukwekkende natuur. Je kunt er met de kids een hele dag vertoeven.
Er een peuter-en kleuterbad, verschillende leuke en uitdagende speeltoestellen voor alle leeftijden, een heerlijke lig- en zonneweides en op de 2 strandjes kun je coole zandkastelen bouwen.
En wist je dat je naast konijnen en hazen ook een ree, zwanen, waterhoentjes en diverse ganzen- en eenden soorten kunt tegenkomen?
Er is een gezellig strandpaviljoen aanwezig dus na een lekkere wandeling, fietstocht of een dagje zwemmen kun je hier heerlijk een ijsje of een patatje eten.
Achter het paviljoen kun je je ook nog uitleven in het uitdagende speelbos vol natuurlijke speeltoestellen!
Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd. Je kunt tegenwoordig ook voordelig parkeren met de parkeerpas. Voor meer informatie klik je via de roze button door naar de website van Het Lageveld.
Meer leuke zwemplekken in Twente vind je in onze categorie Eropuit!
Recreatiepark Het Lageveld
Vriezenveenseweg 57
7641 PE Wierden
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x thuis-uitjes voor kinderen
Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:
10x toffe spelletjes met water
Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
10x Kidsproof Haaksbergen
Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!