Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Recreatiepark Het Lageveld

Heerlijk zwemmen, spelen met water en zand of in het speelbos bij Het Lageveld in Wierden!

Het Lageveld is een mooie recreatieplek, vol spetterende waterpret, sportieve uitspattingen en een indrukwekkende natuur. Je kunt er met de kids een hele dag vertoeven.

Er een peuter-en kleuterbad, verschillende leuke en uitdagende speeltoestellen voor alle leeftijden, een heerlijke lig- en zonneweides en op de 2 strandjes kun je coole zandkastelen bouwen.

En wist je dat je naast konijnen en hazen ook een ree, zwanen, waterhoentjes en diverse ganzen- en eenden soorten kunt tegenkomen?

Er is een gezellig strandpaviljoen aanwezig dus na een lekkere wandeling, fietstocht of een dagje zwemmen kun je hier heerlijk een ijsje of een patatje eten.

Achter het paviljoen kun je je ook nog uitleven in het uitdagende speelbos vol natuurlijke speeltoestellen!

Regelmatig worden er leuke activiteiten georganiseerd. Je kunt tegenwoordig ook voordelig parkeren met de parkeerpas. Voor meer informatie klik je via de roze button door naar de website van Het Lageveld.

Meer leuke zwemplekken in Twente vind je in onze categorie Eropuit!

Recreatiepark Het Lageveld

Vriezenveenseweg 57

7641 PE Wierden

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark Het Lageveld

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!