Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Attractiepark Slagharen

Kom op avontuur en beleef het Wilde Westen in Attractiepark Slagharen!

Te leuk om niet voor door te rijden: Attractiepark Slagharen in Slagharen! Een half uurtje vanaf Almelo ben je namelijk ineens in het Wilde Westen.

Er is met meer dan 30 attracties ontzettend veel te doen. Er is ook live entertainment en diverse shows. Mocht je nog even willen spetteren, ga dan naar het zwembad met gave glijbanen.

Ook de kleinsten kunnen zicht hier goed vermaken. Bijvoorbeeld op de klassieke draaimolen, de diverse klim- glij- wip- en speeltoestellen.
Bovendien kun je in veel attracties gezellig samen! Klik op de roze websitebutton voor een uitgebreid overzicht. Overal staat de minimum lengte bij, super handig.

Na zoveel activiteit kun je goed bijkomen in de diverse restaurants. Pizza, burgers, ijsjes, poffertjes, broodjes, voor iedere cowgirl & boy is er wat lekkers.

Als 1 dag niet genoeg is (heel begrijpelijk) kun je in het vakantiepark ook overnachten. Slaap een nachtje in een heuse wigwam, of in een van de lodges en cottages.

In vakanties en tijdens feestdagen zijn er speciale arrangementen en extra activiteiten. Wanneer kom jij op avontuur?

Kidsclub Korting

Als lid van de FC Twente Kidsclub krijg je hier 35% korting op de entree.

Tip: wil je weten wat er morgen te doen is? Check de uitagenda!

Attractie- & Vakantiepark Slagharen

Zwarte Dijk 37

7776 PB Slagharen

Openingstijden vanaf 30 maart 2024
Prijs zie website
kinderen tot en met 3 jaar: gratis

Zwembad €9,95
abonnementen ook mogelijk
Mail direct

Mail direct naar Attractie- & Vakantiepark Slagharen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Kidsproof Haaksbergen

Ken jij deze plekjes al? Haaksbergen en omgeving is prachtig, en vol met kidsproof activiteiten! Wij hebben de 10 leukste uitjes op een rijtje gezet. Speeltuinen, parken, zwembaden, kindvriendelijke restaurants en nog meer. Veel plezier!

11x tuinieren met kids

De tijd van het tuinieren is weer aangebroken en dat is eigenlijk best fijn. Ben jij al verknocht aan je eigen (keuken)moestuintje of de bloembakken op het balkon? Met deze leuke items kun je je tuinhart ophalen én maak je gelijk plantliefhebbers van je kinderen.

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

10x thuis-uitjes voor kinderen

Wij hebben even flink omgedacht. Want ook al kun je er even niet op uit, er kan nog steeds heel veel! Lees onze 10 tips hieronder:

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief