Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boulderen

Samen klimmen en klauteren, en ondertussen balans, coördinatie en creativiteit trainen. Ga Boulderen!

Boulderen is klimmen, maar niet op hoge klimwanden met een touw. Bij boulderen klim je op wanden tot 4,5 meter hoog. Er liggen dikke matten onder voor als je valt. Je klimt dus zonder touw, maar wel veilig.

Klimles
Klimles kan al vanaf 5 jaar (tot 17 jaar). Op speelse wijze worden belangrijke elementen als coördinatie, balans, techniek en creativiteit aangeleerd. Een klimles duurt, afhankelijk van de leeftijd 1 tot 1,5 uur. Een leuke les die heel geschikt is als lekker actief, maar speels bezig wilt zijn.

Voordat je beslist of je mee wilt doen aan de lessen kun je 1 of 2 proeflessen volgen. Klimschoenen kun je dan ook lenen.

Junior Boulder Experience
Een keer klimmen met een groep kinderen kan ook. Reserveer hiervoor de Junior Boulder Experience.

Klik voor les- en trainingstijden op de roze website button en meld je aan voor een proefles.

Tip: Op zoek naar nog meer leuke clubjes?  Onze Clubjes pagina staat er vol mee!

Boulderstation Enschede

Goolkatenweg 65

7521 BE Enschede

Openingstijden zie website
Prijs proefles: €9,- + huur schoenen
Mail direct

Mail direct naar Boulderstation Enschede

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Erve Meinders

Op dit erf kun je spelen, eten, paardrijden en een feestje vieren!

FAMILIETICKET

Met het hele gezin naar Kinepolis Enschede met flinke korting!

Speeltuin Morskieft

Al 100 jaar heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft!

Speelboerderij Dondertman

Schaapjes en geitjes aaien in het Knuffelhuis bij Speelboerderij Dondertman!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

De leukste kinderboerderijen in Twente op een rijtje!

Vind jij het ook zo leuk om met de kinderen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar voor de afwisseling is het ook wel een keer leuk om een andere kinderboerderij te bezoeken. Daarom hebben wij voor jou onze favorieten op een rijtje gezet. Lees je mee?

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief