Fishing Adventure
Gooi een hengeltje uit in de Lagoon van Fishing Adventure in Enschede.
Ga eens gezellig samen vissen. In de Lagoon van 2.500 m2 kun je 7 dagen per week vissen op steur, meerval, karper, striper, graskarper en paling. In de Lagoon kan bijna iedereen zijn visje wel vangen. Hengels huur je bij de receptie. Hier zijn ook een hapje en drankje verkrijgbaar.
Ga met de hele familie of met vriendjes en vriendinnetjes. Wie vangt de grootste vis? Je kunt hier ook je kinderfeestje vieren!
Reserveer een plekje aan de Lagoon. Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Meer leuke tips voor activiteiten? Kijk dan snel in onze uitagenda.
Fishing Adventure
Rutbekerveldweg 275
7548 PP Enschede
Openingstijden
zie websitePrijs
zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!
Sinterklaas nieuwsbrief
Onze Sinterklaas nieuwsbrief is uit met de leukste Sinterklaasactiviteiten, cadeautips, voorstellingen en nog veel meer!
8x Bowlen in Twente
Bowlen is het perfecte familie-uitje. Iedereen kan mee doen en is het zelfs opletten dat je niet te fanatiek wordt! Combineer het met een lekker hapje en drankje - goed voor een middag vol vertier.