Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kitsch en Koekjes workshops

Ben jij een echte Crea Bea en hou je van knutselen? Dan ben je bij Kitsch & Koekjes aan het juiste adres!

Hier vind je onwijs veel keus aan workshops! Kitsch en Koekjes is al meer dan 10 jaar een begrip in Oldenzaal.

Na eerst in de binnenstad van Oldenzaal te zijn gevestigd vind je ze nu bij fruitboerderij ‘t Duvelshofke aan de Duivelsdijk in het buitengebied van Oldenzaal. Het workshop aanbod wordt op deze locatie aangepast aan het seizoen. In voorjaar, zomer en najaar kunnen de arrangementen worden aangevuld met bijvoorbeeld fruit of bloemen plukken (afhankelijk van het aanbod).

Er kan ook een programma op maat gemaakt worden naar aanleiding van ideeën en wensen, zoals aanvulling met een lunch, buffetje, hightea, picknick in de tuin, hapjes en drankjes.

Feestjes

  • glamourfeestje
  • taarten decoreren
  • hipstippen
  • vogelhuisje pimpen
  • porselein schilderen

En nog veel meer…

Wil je weten welke workshops er nog meer zijn? Klik dan via de roze button door naar hun site voor alle informatie. Ook vind je daar veel leuke voorbeelden van de knutsels!

Tip: kijk ook eens naar de leuke kinderfeestjes die we voor jullie op de site hebben staan!

Kitsch en Koekjes

Duivelsdijk 21

7574 PB Oldenzaal

Openingstijden Maandag t/m zaterdag
Prijs Vanaf €7,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Kitsch en Koekjes

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!