Goud & Edelstenen zoeken
Hoe gaaf is dat! Goud en edelstenen zoeken bij Adventure Twente in Enschede.
Goud & Edelstenen zoeken is een super leuke en originele activiteit voor een kinderfeestje bij Adventure Twente in Enschede.
Elk kind krijgt een emmer met zand waarin het goud en de edelstenen verstopt zitten. Met een echte goudpan en water uit de natuurlijke waterlopen moeten de kinderen het zand wegspoelen zodat Goud & Edelstenen overblijven.
Aan de hand van een kaart met foto’s kunnen de kinderen bekijken welke stenen ze gevonden hebben. En natuurlijk mogen ze het gevonden goud en edelstenen mee naar huis nemen!
Goud & Edelstenen zoeken is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Uiteraard kunnen de kinderen ook spelen met water en de natuurlijke speelelementen die er op deze unieke locatie zijn gebouwd.
GOUD & EDELSTENEN KINDERFEESTJE
- Duur: 1 of 2 uur
- Deelnemers: Minimaal 8 personen (4+ jaar)
- Onbeperkt zand met goud en edelstenen (paydirt)
- Gebruik goudpannen
- 1 linnen juwelenzakje per kind
- Onbeperkt ranja
- Onbeperkt spelen op de natuurlijke speelplek
Voor een meerprijs van € 2,50 (per kind) kunnen ze van hun zelf gevonden stenen unieke kettingen maken. Extra linnen juwelenzakje 50 cent per stuk.
Nieuwsgierig? Klik via de roze button rechtstreeks door naar de website van Adventure Twente of stuur ze direct een email.
Wist je dat je bij Adventure Twente ook een heel stoer Expeditie Robinson Kids feestje kunt vieren?
P.s.: ook een aanrader als activiteit bij een familiedag!
Tip: schrijf je vrijblijvend in voor onze nieuwsbrief, dan blijf je op de hoogte van de leukste activiteiten in Twente!
Adventure Twente
Blikkersmaatweg 15
7546 RJ Enschede
Openingstijden
van april t/m november op reserveringPrijs
Vanaf € 8,50 per kindToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x buitenactiviteiten met kinderen
Na de lange wintermaanden hebben we de binnenmuren van ons huis wel genoeg gezien. In de lente willen we graag naar buiten. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van bloesem en lammetjes. Hieronder lees je 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
6x leuke binnenzwembaden in Twente
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
Alle kabouters verzamelen!
Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!