Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cube Bouldergym

Klimapen en klauteraars in huis? Dan is dit het perfecte kinderfeestje!

Bij Cube Bouldergym kunnen de kinderen lekker klimmen en klauteren, ofwel boulderen. 

Boulderen is klimmen op wanden tot 4m hoog. Zonder touw, klimgordel of andere hulpmiddelen. Je hoeft niet bang te zijn om te vallen want er liggen hele dikke valmatten onder de wanden. 

Je wordt ontvangen aan een tafel waar je eventueel je cadeautjes kunt uitpakken. Vervolgens krijg je een kort uitleg over de spelregels waarna je direct aan de slag kan.

Er is een instructeur die toezicht houdt en er natuurlijk voor zorgt dat jij en je vriendjes en vriendinnetjes een super leuke tijd hebben.

Halverwege is er een korte pauze en krijgt iedereen een zakje chips en een presentje voor de jarige. Er wordt onbeperkt ranja geschonken gedurende het feestje. De duur van deze begeleide activiteit is in totaal circa 2 uur, de fanatieken mogen ook na deze twee uur verder boulderen onder toezicht van je ouders en/of begeleiders.

Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.

Tip: nog meer leuke sporten en clubjes vind je hier!

Cube Bouldergym

Hoge Bothofstraat 49

7511 ZA Enschede

Openingstijden Maandag: gesloten
Dinsdag en donderdag: 18:00 tot 23:00 uur
Woensdag en vrijdag 14:00 tot 23:00 uur
Zaterdag en zondag 12:00 tot 19:00 uur

Kinderfeestje zijn ook buiten de regulieren tijden mogelijk.
Prijs tot 8 kinderen € 80 daarna € 6,50 per kind, begeleiders gratis
Mail direct

Mail direct naar Cube Bouldergym

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Vrolijke lunchtrommels: maak van lunchen een feestje!

Het lijkt heel wat werk, maar met de juiste tips en vooral een la vol leuke accessoires maak je al snel een superleuke lunchbox om mee te nemen naar school. Lees snel verder voor lunchbox-inspiratie en tips voor leuke webshops met handige accessoires!

8x Coole traktatie inspiratie!

Ooh, wat worden kinderen toch blij als ze mogen trakteren. Hét momentje dat ze in de klas even in de schijnwerpers mogen staan. Maar voor ons als ouders kan het bedenken van die ene coole traktatie soms best voor wat hoofdbrekers zorgen.

Back-to-school special

Met deze tips wordt het een superleuk schooljaar! Of je nu op zoek bent naar een leuk clubje of een supertof kinderfeestje dat ze nooit zullen vergeten. Twente heeft het!

Scouting in Twente: de leukste scoutingclubs voor kinderen

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!