Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Soccer Inside

Ben jij dol op voetballen en wil je een onvergetelijk kinderfeestje?

Dan is Soccer Inside echt iets voor jou! Samen met je vriendjes en vriendinnetjes kan je je lekker uitleven op de kunstgrasvelden in de sporthal. Naast voetbal zijn er ook andere spelletjes mogelijk!

Er kunnen ook andere activiteiten worden georganiseerd zoals je eigen voetbal t-shirt maken, je eigen cake versieren, een clown, een springkussen en een je eigen voetbal met handtekeningen van als je vriendjes en vriendinnetjes als aandenken en een kinderfeestje is natuurlijk niet compleet zonder ranja, snoepjes en patat! In overleg kan dit allemaal worden georganiseerd. 

Kinderfeestjes kunnen zowel in de vestiging in Enschede als in Tubbergen worden gehouden.

Kijk voor meer informatie en arrangementen op de website via de roze button.

Tip: Op zoek naar leuke clubjes en sporten? Die vind je hier op de clubjes pagina!

Soccer Inside

Colosseum 86

7521 PT Enschede

Openingstijden Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag vanaf 16:00 uur
Woensdag vanaf 13:30 uur
Zaterdag en zondag tussen 8:00 en 18:00 uur
Prijs vanaf € 10 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Soccer Inside

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste carnavalsoptochten van Twente

Alaaf! Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten van Twente... Ik hou d'r van!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Winteruitjes in januari

Er lekker op uit met de kids tegen de winter dips!

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief