Uniek kinderfeestje
Wil jij een uniek, leuk en stoer kinderfeestje? Dan zit je hier goed!
Een uniek kinderfeestje op een unieke plek in Enschede voor kinderen vanaf 6 jaar t/m 13 jaar oud. De inhoud van het feestje is met een van de trainers in overleg aan te passen naar wens en het gaat bij elk weertype door, behalve bij storm natuurlijk!
BOOTCAMP
Denk aan jumping jacks, burpees, sit ups, squats en meer. alles in circuit vorm en aangepast op de leeftijd.
OBSTAKELS
We hebben een uniek park met echte obstakels zoals: apenhang, riverrun, touwnetten, autobanden, en meer. Leuk, uitdagend en veilig!
MANAGEMENT GAMES
Games om samen te werken als groep en waarbij je ook weer op een leuke manier actief bezig bent
ONBEPERKT RANJA
Onbeperkt Ranja voor de kids. Natuurlijk is er ook een kop koffie of thee voor max twee begeleiders
TIJDSDUUR
Het kinderfeest duurt anderhalf tot één uur en drie kwartier.
SCHMINK
Legerkleuren op je gezicht kan natuurlijk niet ontbreken.
WAT LEKKERS TIJDENS PAUZE
Tijdens de pauze is er een stuk fruit (appel) en een mini bounty, mars, snickers, milkiway.
Voor een uniek, stoer en sportief kinderfeestje ben je bij In2sport aan het goede adres. Klik op de roze websitebutton voor meer informatie over de verschillende feestjes.
Zoek je nog een sportief clubje? Kijk dan eens in de categorie Clubjes, daar staan superleuke sportvereningen in Twente tussen.
In2sport
Openingstijden
In overlegPrijs
6-9 kinderen: € 13,50 p/k10-11 kinderen: € 13,- p/k
12 kinderen: € 12,50 p/k
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente
Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
3 schattige herfstdieren knutselen
Komen jouw kinderen ook altijd thuis met van die mooie herfstschatten? Nu de blaadjes van de bomen vallen is het prachtig weer om naar het park, bos of speeltuin te gaan. Daar liggen de mooiste herfstschatten zo voor het oprapen! Gekleurde bladeren, kastanjes, dennenappels, eikels, beukennootjes en nog veel meer.