Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

The Battle Kids

Diep in de jungle staat een echt Ninja Warriors parcours. Perfect uitje voor durfallen en teamspelers!

Tijdens The Battle Kids worden, net als bij Ninja Warrior, alle obstakels op de weg overwonnen. Klim over het daknet, duik onder het kruipnet door en overwin angsten voor kleine ruimtes in het riool. Elk obstakel heeft zijn eigen (team)opdracht. Kracht, teamwork en wilskracht zijn nodig om alle obstakels en opdrachten succesvol door te komen.

Advies: draag kleding die vies mag worden en stevige schoenen.

Een supercool kinderfeestje waar nog wekenlang over nagepraat wordt? Bij Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) bent u aan het juiste adres!

Tip: toch op zoek naar iets minder actie? In onze kinderfeestjes categorie is nog meer keuze!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden In overleg
Prijs Vanaf € 15,- p.p.
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Twente

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Oyfo’s kinderfeestjes

Een onvergetelijk kinderfeestje vol met ontdekkingen, maken, en heel veel plezier!

Ponyparty of Knutselfeest

Een middag vol ponypret, heerlijk knutselen, buiten speuren en meer zorgen voor een onvergetelijke dag!

Feest bij Morskieft!

Kinderfeest met heel veel speelplezier in binnen-en buitenspeeltuin Morskieft.
Korting

Monkey Town Enschede

Laat je aapjes lekker klimmen en klauteren bij Monkey Town in Enschede!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

1 april! 10 tips om je kind in de maling te nemen

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

Lente: 10x leuke dingen om thuis te doen

Hoe halen jullie de lente in huis? Welke activiteit mag bij jullie thuis echt niet ontbreken in het voorjaar? Voor de zonnige én regenachtige lentedagen hebben wij 10 leuke dingen om samen met je kinderen te doen. Gewoon lekker thuis.

De leukste paasvuren in Twente!

Een paasvuur is een typisch Twentse traditie. Elk dorp of buurschap maakt zijn eigen paasvuur en komt samen om deze aan te steken. Wij hebben de grootste paasvuren in Twente dit jaar weer voor jullie verzameld. Welke ga jij bezoeken?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief