Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vlot bouwen

Echte waterratten in huis? Ga als kinderfeestje vlot bouwen bij Vallei 53.

Niet bang voor natte voeten? Goed in knopen maken? Kom dan een vlot bouwen!

De kinderen werken samen als team. Eerst krijgen ze basis instructies over hoe je een vlot kunt bouwen. Daarna gaan ze zelf aan de slag. Als het vlot klaar is volgt natuurlijk de grote proef: het zelfgebouwde vlot uitproberen. Blijven de voetjes droog, blijven ze drijven? (Zwemdiploma en zwemvest verplicht)

Een supercool kinderfeestje waar nog wekenlang over nagepraat wordt? Bij Vallei53 (voorheen Skicentrum Moser) bent u aan het juiste adres!

Tip: ook leuk in combinatie met tubing!

Tip: toch op zoek naar iets minder actie? In onze kinderfeestjes categorie is nog meer keuze!

Vallei53

Blikkersmaatweg 15

7546 RJ Enschede

Openingstijden zie website (april t/m oktober)
Prijs zie website
Mail direct

Mail direct naar Vallei53

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 15 november met zijn stoomboot aan op Texel! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes verblijden met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Stapstenen wandeling Haaksbergen

Een heerlijk ommetje van 2km door het bos op Landgoed het Lankheet.

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

IJsbanen en schaatsbanen in Twente

In december poppen op veel plekken tijdelijke schaatsbanen en ijsbanen op. In Twente kun je ook op meerdere plaatsen de schaatsen onder binden. Wil jij weten waar? Deze schaatsbanen en ijsbanen in Twente kun je in de winter van 2024/2025 bezoeken. Voor veel schaatsplezier én natuurlijk om te oefenen voor het natuurijs in een strenge winter!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief