Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Dieren aaien!

Bokjes zien springen, lammetjes aaien of konijntjes knuffelen? Dat kan bij Kinderboerderij Scholtenhagen!

De kinderboerderij ligt in het mooie sport- en recreatiepark Groot Scholtenhagen in Haaksbergen. In 1975 ontstond, in de voormalige boerderij van de familie te Lintelo, met de komst van 3 dwerggeitjes, heel voorzichtig een kinderboerderij.

Inmiddels vind je er veel meer mooie dieren. Zoals prachtige vogels, Friese melkschapen, de Nederlandse Bonte geit, of krombek eenden. Neem er eens een kijkje, want naast de dieren kun je er ook leuk spelen op de speeltoestellen in het weitje!

Op de website zetten ze, in de kraamkamer, een foto van elke pasgeborene. Zo schattig! Maar veel leuker is het natuurlijk om dit in het echt te gaan bekijken. Meer informatie vind je op de website, via de roze button.

We hebben nog meer Eropuit tips voor je op een rijtje gezet in o.a. Haaksbergen, Hengelo, Oldenzaal en Almelo!

Kinderboerderij Scholtenhagen

Scholtenhagenweg 25A

7481 VN Haaksbergen

Openingstijden Dagelijks geopend van 9:00 – 16:15 uur.
Periode april t/m oktober: in het weekend van 9:00 – 17:30 uur.
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Scholtenhagen

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een zomer vol Volksfeesten

De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?

Alle kabouters verzamelen!

Sommige Twentse bossen hebben wel hele bijzondere bewoners. Op deze 6 routes kun je speuren naar (en een beetje speuren als) boskabouters! De routes zijn niet te lang, en daardoor heel geschikt voor de kleinere kinderen. De grotere kunnen mooi helpen speuren. Hé, daar zag ik er 1!

10 leukste zwembaden en strandjes in en rond Twente

Wil je buiten zwemmen met kinderen in Twente of lekker even zonnebaden aan een strandje? Hier vind je de leukste zwembaden, strandjes en recreatieplassen in o.a. Enschede, Ootmarsum én Duitsland om te spetteren en heerlijk af te koelen.

6x terras met speeltuin

In onze regio zijn zoveel leuke terrasjes te vinden! Lekker een eindje fietsen en dan ergens neerploffen voor een verkoelend drankje of een hapje eten. Dan is het erg fijn als de kinderen zich ook vermaken. Wij hebben wat leuke terrassen mét speeltuin voor je. Onderaan vind je ze op de kaart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief