
Soccer Inside
Ben jij dol op voetballen en wil je een onvergetelijk kinderfeestje?
Dan is Soccer Inside echt iets voor jou! Samen met je vriendjes en vriendinnetjes kan je je lekker uitleven op de kunstgrasvelden in de sporthal. Naast voetbal zijn er ook andere spelletjes mogelijk!
Er kunnen ook andere activiteiten worden georganiseerd zoals je eigen voetbal t-shirt maken, je eigen cake versieren, een clown, een springkussen en een je eigen voetbal met handtekeningen van als je vriendjes en vriendinnetjes als aandenken en een kinderfeestje is natuurlijk niet compleet zonder ranja, snoepjes en patat! In overleg kan dit allemaal worden georganiseerd.
Kinderfeestjes kunnen zowel in de vestiging in Enschede als in Tubbergen worden gehouden.
Kijk voor meer informatie en arrangementen op de website via de roze button.
Tip: Op zoek naar leuke clubjes en sporten? Die vind je hier op de clubjes pagina!
Soccer Inside
Colosseum 86
7521 PT Enschede
Openingstijden
Maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag vanaf 16:00 uurWoensdag vanaf 13:30 uur
Zaterdag en zondag tussen 8:00 en 18:00 uur
Prijs
vanaf € 10 p.p.Toon op kaart
Meer inspiratie


Kinderfeestje bij de Höfte
Een gezellig kinderfeestje op de boerderij? Ga naar de Höfte in Oldenzaal!
Feestje in Villa Kakelbont
Een kinderfeestje in Pippi Langkous stijl? Vier het in haar kakelbonte villa!
Monkey Town Almelo
Hier vind je de leukste en spectaculairste attracties voor kinderen van 0 t/m 14 jaar.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
Waar is hier de ballenbak?
Bij ons momenteel de favoriete activiteit: de ballenbak. Maar ja, waar zitten die nou in Twente? Gelukkig zijn ze op meerdere plekken te vinden, en niet alleen in de overdekte speelparadijzen. We beginnen met de restaurants (lekker!), dan de kinderboerderijen (leuk!) en dan naar de indoor hallen (logisch!). Veel plezier!
Partijtjes voor de jarige
Van creatieve tot stoere kinderfeestjes, zo zijn deze job en jet wel heel erg jarig!