Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Blogs & inspiratie

De tofste strandtenten met kinderen in en om Utrecht!

Gepubliceerd op 2 mei 2024

Altijd gedacht dat je een heel eind moest reizen om bij een fijne strandtent te kunnen neerploffen om te genieten van het warme zonnetje en een lekker strandje? Dan hebben we goed nieuws voor je: ook in en om Utrecht zijn namelijk super toffe strandtenten te vinden die heel kindvriendelijk zijn! Dus gooi de schepjes, emmertjes en zonnebrandcrème gauw in een grote tas en maak er een mooie dag van op één van deze leuke stadsstranden.

Net buiten de stad vind je de Haarrijnseplas Deze link opent in een nieuwe tab. Een super fijne plek: strand, water, een strandwacht en… een heerlijke strandtent, Key West. Hier geniet je op een prachtig terras van de heerlijkste hapjes en drankjes, terwijl de kids zich eindeloos vermaken in en bij het water. Wat wil een mens nog meer? Op en top vakantiegevoel!

Voor een spectaculair uitzicht op de Laagravense Plas moet je absoluut een keer neerstrijken op het fijne terras van strandtent Down Under Deze link opent in een nieuwe tab. Ook kun je hier je watersporthart ophalen: wavesurfen, bodyboarden, waterskiën en wakeboarden, het kan hier namelijk allemaal. Durf jij het aan? Super stoer zeg!

Zin om lekker te chillen aan het water met een koud drankje in je hand? Dat kan bij Strand SOIA Deze link opent in een nieuwe tab in Oog in Al! Je vindt hier een restaurant met terras geschikt voor een heerlijke lunch, diner of borrel, en er is een leuke speeltuin. De kids zullen zich hier dus geen moment vervelen. Let op; zwemmen kan hier niet. Genieten maar bij dit leuke stadsstrand!

Ook Beachclub Klein Scheveningen Deze link opent in een nieuwe tab in Lopikerkapel is zo’n toffe plek. Je vindt hier een restaurant met mooi terras waar je heerlijk kunt eten en drinken in een relaxte omgeving. Zo’n fijn stadsstrand! Voor echte durfallen is zelfs flyboarden hier mogelijk. Wauw!

Veel strandplezier!

Lees ook:

Alle blogs

Oogstfeest | Utrecht Natuurlijk

Na maanden van samenwerken op de stadsboerderijen en stadstuinen van Utrecht Natuurlijk is het tijd om de oogst binnen te halen en de oogst met elkaar te vieren. Daarom organiseert Utrecht Natuurlijk op zondag 7, 14, 21 en 28 september weer de jaarlijkse Oogstfeesten op meerdere locaties in de stad!

Toffe theatervoorstellingen in de bieb!

Met je kind(eren) naar het theater is een heerlijk uitje. Wist je al dat bieb Neude een prachtige theaterzaal heeft? Daar kun je dit najaar weer te gekke voorstellingen zien.

Podium Sprits = theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert vier keer per maand kindervoorstellingen van verschillende professionele jeugdgezelschappen. Twee daarvan zijn een peuterochtend (vanaf 0,5 tot 4 jaar). De peuterochtenden zijn altijd op een doordeweekse dag, dus perfect voor jouw mama-, papa-, opa of oma-dag! Liever met de hele familie het theater ontdekken? Kom dan op zondagen naar het theater voor mooie familievoorstellingen.

Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!

Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!

Meer inspiratie

Singelloop: Kids Runs

NU vast aanmelden voor de speciale 1 of 2 km Kids Run!

Oogstfeesten

Vier het Oogstfeest op de stadsboerderijen van Utrecht Natuurlijk. Met leuke workshops!

Disney On Ice 2025

Boek nu met korting voor de nieuwe, magische ijsshow in de kerstvakantie!

KinderBoekfest

Vier de vrolijke opening van het nieuwe boekenjaar in TivoliVredenburg!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief