De Biltse Muziekkamer
Wil jij leren viool spelen? Of toch liever gitaar, harp of dwarsfluit? Neem een proefles en kom erachter!
Bij De Biltse Muziekkamer krijg je les van een aantal jonge en enthousiaste musici die hun liefde voor de muziek graag willen doorgeven aan anderen. Je kunt er gitaar, viool, dwarsfluit of harp leren spelen.
Je krijgt aan het begin individuele begeleiding zodat je goed kan leren. Daarnaast wordt er aandacht besteed aan samenspel. Je kunt altijd in overleg met de docent een proefles komen volgen!
Klik voor meer info over De Biltse Muziekkamer op de roze button.
Neem ook eens een kijkje op ons overzicht met alle muziekscholen en muzieklessen voor kinderen in Utrecht.
De Biltse Muziekkamer
Burgemeester de Withstraat 31
3732 EJ De Bilt
Openingstijden
Op afspraakPrijs
€ 65,00 per maand voor 30 minuten per week.
Mail direct
Toon op kaart
Meer inspiratie
TheaterKeet
Ga de speelvloer op tijdens de theaterlessen van De Vrijstaat en verplaats je in nieuwe personages!
Theaterschool Utrecht
Laat kinderen groeien met theater bij Theaterschool Utrecht. Al voor kinderen vanaf 2 jaar!
Junior Tigers Kidsclub
Jonge FC Utrecht-supporters opgelet, beleef supergave avonturen als lid van Junior Tigers!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.